Розріджувач вода
Густина приблизно 1,0 кг/л
Колір після висихання безбарвний
Термін висихання* від 6 до 12 годин
Максимальний вміст летких органічних сполук** 0,42 г/л, згідно ДСТУ ISO 11890-1:2015
Витрата ґрунтівки на 1 м²  за одне нанесення* 0,15 – 0,25 л
* За нормальних умов – температура +20 °С, відносна вологість повітря 60 %. У разі виконання робіт за умов, які відрізняються від нормальних, значення показників можуть відхилятись від вказаних в таблиці.
** Підкатегорія 7 «Ґрунтівки», вміст ЛОС не більше 30 г/л, згідно технічного регламенту №1228/32680.

Застосування: 

для підготовки бетонних чи цементно-піщаних підлог перед заливкою самовивівнювальних сумішей, ґрунтування поверхонь з ніздрюватого бетону перед нанесенням штукатурок (гіпсових, гіпсо-цементних, цементно-піщаних), приклеювання плитки. Підходить для основ, що можуть деформуватися в процесі експлуатації. Ефективна у системі «тепла підлога».


Склад: 

водно-полімерна дисперсія, модифікуючі добавки.


Підготовка поверхні (згідно ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013, ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016):

видалити неміцні ділянки поверхні, розшити тріщини, відчистити від бруду, пилу, висолів, мастила, фарби, тощо;

плісняву, мікроорганізми та інші біологічні утворення необхідно механічно видалити на глибину ураження, поверхню промити водою, висушити та проґрунтувати антисептичною ґрунтівкою Siltek Biostop Е-112;

неміцні ділянки поверхні, які неможливо видалити, відчистити та проґрунтувати ґрунтівкою Siltek  Profi  E-110; 

за необхідності, відремонтувати поверхню дотримуючись технології виконання робіт та інструкцій з застосування сухих будівельних сумішей ТМ Siltek.


Виконання робіт:

 • ґрунтівку перед використанням перемішати;
 • для ґрунтування щільних та слабопоглинаючих поверхонь можливе розбавлення ґрунтівки водою у пропорції 1:2;
 • наносити на поверхню необхідно лише за допомогою щітки, валика або розпилювача рівномірно без пропусків;
 • наносити необхідно в один, або декілька шарів в залежності від водопоглинання поверхні;
 • після кожного ґрунтування перевіряти стан поверхні, для того щоб пересвідчитись в необхідності нанесення наступного шару;

 • наступний шар наносити після повного висихання попереднього;
 • після закінчення або зупинки робіт інструмент ретельно вимити.

 • Упаковка:

  пластикова каністра об’ємом 10 л.


  Зберігання:

  в герметично закритій тарі, в сухому провітрюваному приміщенні, при температурі від +5 °С до +35 °С. Термін придатності ґрунтівки - 12 місяців з дати виготовлення, зазначеної на упаковці. Не допускати дію прямих сонячних променів, опалювальних приладів, а також заморожування при транспортуванні та зберіганні ґрунтівки Siltek Elastic Е-5. Після закінчення терміну придатності ґрунтівки, рекомендується передати її для утилізації як будівельні відходи.


  Увага:

  не допускати заморожування при транспортуванні та зберіганні ґрунтівки Siltek  Elastic  Е-5;

  всі роботи рекомендовано виконувати при температурі поверхні і повітря від +5°С до +30°С та відносній вологості повітря 55-65%.


  Правила безпеки:

  зберігати в недоступному для дітей місці;

  під час роботи берегти очі та шкіру. У разі потрапляння композиції в очі – промити чистою водою та, при необхідності, звернутися до лікаря. 


  Гарантії виробника:

  виробник гарантує відповідність ґрунтівки Siltek  Elastic  Е-5вказаним технічним характеристикам, лише за умови дотримання технології ґрунтування та застосування в поєднанні з системою матеріалів ТМ Siltek, а також правил транспортування і зберігання;

  виробник не несе відповідальності за використання ґрунтівки в цілях і умовах, не передбачених даною інструкцією. Інструкція носить рекомендаційний характер і не замінює професійної підготовки виконавця. При використанні матеріалу в умовах, які не зазначені в даному технічному описі, варто самостійно провести додаткові випробування, або звернутись за консультацією до виробника.