Розріджувачвода
Максимальний розмір часточок дисперсії160 нм
Збільшення міцності при вигині *не менше, ніж на 30%
Збільшення адгезії до бетону *не менше, ніж на 60%
Зменшення водопоглинання розчину *не менше, ніж на 50%
Витрата композиціїзгідно інструкції на суху суміш

Застосування: 

для підвищення міцності, еластичності, адгезії, водостійкості та тріщиностійкості розчинів. Додається в сухі будівельні суміші (клейові, штукатурні, мурувальні, стяжки і т.ін.) при влаштуванні, ремонті та опорядженні поверхонь, всередині та зовні будівель. Рекомендується додавати композицію у сухі будівельні суміші для термінового закінчення робіт при зниженні температури.


Склад: 

полімерна дисперсія, модифікуючі добавки.


Підготовка поверхні (згідно ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013, ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016)

видалити неміцні ділянки поверхні, розшити тріщини, відчистити від бруду, пилу, висолів, мастила, фарби, тощо;

плісняву, мікроорганізми та інші біологічні утворення необхідно механічно видалити на глибину ураження, поверхню промити водою, висушити та проґрунтувати антисептичною ґрунтівкою Siltek Biostop E-112;

за необхідності, відремонтувати поверхню дотримуючись технології виконання робіт та інструкцій з застосування сухих будівельних сумішей ТМ Siltek.


Виконання робіт:

композицію перед використанням ретельно перемішати; 

приготувати розчинову суміш, застосовуючи замість води композицію Siltek Arm-mix E-120 згідно вказівок щодо приготування;

використати розчинову суміш, дотримуючись інструкції щодо застосування; 

після закінчення або зупинки робіт інструмент ретельно вимити.


Упаковка:

пластикова каністра об’ємом 5 та 10 л.


Зберігання:

в герметично закритій тарі в сухому провітрюваному приміщенні при температурі від +5°С до +35°С, протягом 12 місяців з дати виготовлення, зазначеної на упаковці. Запобігати дії прямих сонячних променів. Після закінчення строку придатності ґрунтівки, рекомендується передати її для утилізації як будівельні відходи.


Увага:

не допускати заморожування при транспортуванні та зберіганні композиції Siltek Arm-mix E-120;

всі роботи рекомендовано виконувати при температурі поверхні і повітря від -5°С до +30°С та відносній вологості повітря 55-65%.


Правила безпеки:

зберігати в недоступному для дітей місці;

під час роботи берегти очі та шкіру. У разі потрапляння композиції в очі – промити чистою водою та, при необхідності, звернутися до лікаря. 


Гарантії виробника:

виробник гарантує відповідність композиції Siltek Arm-mix E-120 вказаним технічним характеристикам, лише за умови застосування в поєднанні з системою матеріалів ТМ Siltek, а також правил транспортування і зберігання;

виробник не несе відповідальності за використання композиції в цілях і умовах, не передбачених даною інструкцією. Інструкція носить рекомендаційний характер і не замінює професійної підготовки виконавця. При використанні матеріалу в умовах, які не зазначені в даному технічному описі, варто самостійно провести додаткові випробування, або звернутись за консультацією до виробника.