SILTEK Biostop Е-112

Описание:

Антисептичний засіб для мінеральних поверхонь


Просмотры : 1495

Розріджувач вода
Густина  приблизно 1,0 кг/л
Час висихання * приблизно 24 години
Максимальний вміст летких органічних сполук*** до 6 г/л, згідно з ДСТУ ISO 11890-1:2015;
Витрата на 1 м2 за одне насення* 0,1 л (витрата залежить від поглинаючої здатності поверхні)  

* За нормальних умов – температура +20 °С, відносна вологість повітря 60 %. У разі виконання робіт за умов, які відрізняються від нормальних, значення показників можуть відхилятись від вказаних в таблиці.

**Сертифіковано згідно з ISO 14024, екологічний сертифікат № UA.08.002.445.

*** Відповідно до Технічного регламенту №1228/32680, затвердженого Наказом Міністерством економічного розвитку і торгівлі України 02.10.2018 р. №1394, Додаток 2, Таблиця А, Підкатегорія 7 «Ґрунтівки», вміст ЛОС г/л не перевищує допустимі значення.

Застосування: 

для знищення та профілактики розвитку грибків і водоростей на будівельних матеріалах (бетон, штукатурка, цегла тощо) та раніше пофарбованих поверхнях. Ефективний для профілактичної обробки поверхонь перед опорядженням штукатурками, шпаклівками, стяжками, влаштуванням гідроізоляції, облицюванням керамічними і природними матеріалами, фарбуванням будь-якими типами лакофарбових матеріалів всередині та зовні будівель. Рекомендується застосовувати в приміщеннях із підвищеною вологістю, а також для обробки фасадів, цоколів будівель, карнизів, балконів таке інше.  


Склад: 

полімерна дисперсія, органічні біоцидні добавки. 


Підготовка поверхні (згідно ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013, ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016):

перед нанесенням засобу необхідно визначити причину утворення грибків та усунути її. Плісняву, мікроорганізми та інші біологічні утворення необхідно механічно видалити на глибину ураження, поверхню промити водою та висушити. Сильно забруднені поверхні рекомендується попередньо обробити до початку механічної очистки, щоб запобігти поширенню сухих спор грибків.


Виконання робіт:

перед використанням засіб ретельно перемішати. Для знезараження поверхні та знищення спор плісняви використовувати засіб у нерозведеному стані. Для профілактичної обробки поверхні засіб дозволяється розбавити чистою водою в пропорції 1:1. Обробити поверхню за допомогою щітки, пензля, розпилювача. Наносити засіб слід рівномірно по всій поверхні, щоб уникнути утворення областей з малою концентрацією засобу, в яких спори грибків і водоростей можуть вижити і прорости. Відразу після закінчення робіт інструмент ретельно вимити. Наступні роботи починати не раніше ніж через 24 години, після повного провітрювання приміщення.

Упаковка:

пластикова каністра об’ємом  1 л та 5 л.


Зберігання:

в герметично закритій тарі в сухому провітрюваному приміщенні при температурі від +5°С до +30°С, протягом 24 місяці з дати виготовлення, зазначеної на упаковці. Запобігати дії прямих сонячних променів. Після закінчення строку придатності ґрунтівки, рекомендується передати її для утилізації як будівельні відходи. Запобігати дії прямих сонячних променів, опалювальних приладів, а також заморожування при транспортуванні та зберіганні.


Увага:

роботу  виконувати в приміщенні, з достатньою вентиляцією;

не допускати заморожування при транспортуванні та зберіганні антисептичного засобу Siltek Biostop  Е-112;

всі роботи рекомендовано виконувати при температурі поверхні і повітря від +5°С до +30°С та відносній вологості повітря 55-65%; 

не дозволяється застосовувати антисептичний засіб Siltek Biostop Е-112 на дерев’яних поверхнях.


Правила безпеки:

антисептичний засіб містить органічні біоцидні препарати, тому при роботі необхідно берегти очі, шкіру та дихальні шляхи. У разі потрапляння ґрунтівки в очі – промити чистою водою та, при необхідності, звернутися до лікаря;

під час роботи з антисептичним засобом забороняється вживати їжу, пити, палити;

роботи необхідно виконувати в гумових рукавицях та захисних окулярах;

зберігати в недоступному для дітей місці.


Гарантії виробника:

виробник гарантує відповідність антисептичний засіб Siltek Biostop  Е-112 вказаним технічним характеристикам, лише за умови дотримання технології ґрунтування та застосування в поєднанні з системою матеріалів ТМ Siltek, а також правил транспортування і зберігання;

виробник не несе відповідальності за використання ґрунтівки в цілях і умовах, не передбачених даною інструкцією. Інструкція носить рекомендаційний характер і не замінює професійної підготовки виконавця. При використанні матеріалу в умовах, які не зазначені в даному технічному описі, варто самостійно провести додаткові випробування, або звернутись за консультацією до виробника.